آموزش تعمیرات کولر گازی (اسپلیت)

آموزش تعمیرات کولر گازی در ارومیه 

آیا هیچ گاه به فکر راه اندازی یک شغل پردرآمد در ارومیه و کسب مهارت های فنی در آن بوده اید؟ برای این کار باید به دنبال حرفه ای پردرآمد و با سرمایه مناسب باشید، با توجه به استقبال زیاد از انواع کولرهای گازی صورت گرفته، می توان گفت که تعمیرات کولر گازی و اسپیلت گزینه ای مناسب برای شروع به کار می باشد.

شرکت در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی می تواند مهارت های عملی و دانش علمی شما را در این کار تقویت نموده و آموزش تعمیرات کولر گازی از صفر تا صد را فراگیرید. آموزشگاه عصر شایستگان با سابقه ای درخشان اقدام به برگزاری دوره تعمیرات کولر گازی در ارومیه می نماید .

این آموزشگاه تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت نموده و پس از اتمام دوره به کارآموزان مدرک معتبر فنی و حرفه ای تعمیرات اسپیلت و کولر گازی اعطا می نماید.

 

توانایی هایی که در این دوره بدست می آورید
 

یاد میگیرید به صورت صحیح دستگاه های قدیمی و جدید را بازو بسته کنید و قطعات داخل آنها را یک به یک بشناسید و با سیکل کاری دستگاه به صورت کامل آشنا شوید

کولرهای گازی معمولی که به دو نوع تکفاز و سه فاز دسته بندی می شوند را بصورت کامل می شناسید و یاد میگیرید این دستگاه ها عیب یابی کنید و مشکلاتی از قبیل سرد یا گرم نکردن دستگاه، ایجاد صدای زیاد، نشتی گاز و چکه کردن آب از پنل داخلی، جریان کشی بالای برق، روشن نشدن دستگاه و سایر مشکلات را به صورت اصولی برطرف کنید

کولر گازی اینورتر و سیستم منحصر به این دستگاه ها را می شناسید و می توانید مشکلاتی از قبیل عدم سرمایش و گرمایش، نبود خنکی کافی، صدای اضافی یا زیاد هنگام کارکرد، روشن نشدن دستگاه، نشتی گاز و … را عیب یابی و تعمیر کنید

با شارژ گاز کولر های معمولی و اینورتر که با استفاده از دستگاه وکیوم، مانومتر و گازهای R22 و R410 انجام می شود به صورت عملی کارکرده و به میزان شارژ گاز طبق استاندارد برای هر دستگاه آشنا می شوید

جوشکاری اصولی و ایمن توسط هوا و گاز را آموزش می بیبنید و می توانید در جاهایی که لوله های مسی نشتی دارد یا نیاز به اضافه شدن دارد را با آن جوشکاری کنید همچنین یکی از ایرادات شایع که مربوط به شیر برقی است و نیاز به جوشکاری و تعویض دارد را برطرف کنید

سیستم VRF که نوع جدیدی از سیستم های برودتی می باشد را برای شما تشریح می کنیم تا با اصول اولیه کارکرد، نصب و تعمیرات آن آشنا شوید

دوره تعمیرات کولر گازی اسپلیت
 

دوره ی آموزش تعمیرات کولر گازی چه دوره ی مجازی و چه دوره ی حضوری دارای استاندارد ها فنی حرفه ای می باشند و همه مباحث بر طبق این استاندارد ها هستند (که باعث می شود آموزش به بهترین صورت ممکن اجرا شود و کارآموز به صورت استاندارد آموزش ببیند) و همچنین در پایان این دوره به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ای اعطا می شود.

بازار کار تعمیرات کولر گازی

این حرفه در تابستان و همچنین ماه های گرم سال بازار کار بسیار خوبی دارد و شما به راحتی می توانید در این 6 ماه پول یک سال را به راحتی در همین 6 ماه کسب کنید و همچنین با توجه به اینکه امروزه بیشتر از کولر های آبی از کولر های گازی استفاده می شود این حرفه بازار کار خیلیل خوبی به دست آورده است و مشتریان خیلیل خوبی را نیز این حرفه دارد، اما اصلا نیازی به نگرانی نیست چون شما به راحتی اگر به این حرفه علاقه دارید می توانید در دوره ی آموزش تعمیرات کولر گازی شرکت کنید و وارد بازار این کار شوید.

درآمد شغل تعمیرات کولر گازی

این شغل به این علت که ممکن است مشکلات زیادی برای کولر های گازی بیوفتد بسیار پر درآمد است، از قبیل این مشکل ها می توان به رفتن گاز کولر ، سرویس کولر و… اشاره کرد (که به این دلیل اتفاق می افتند که ما در فصول سرد از آن ها استفاده نمی کنیم و مدتی دست نخورده باقی می مانند که باعث می شود دچار مشکلات مختلفی شوند از نظیر مشکلاتی که نام بردیم) همچنین این شغل یکی از پر سود ترین شغل های فنی به حساب میرود به طوری که فرد در مدت زمان کوتاهی به درآمد بسیار خوب و تا چندین برابر حقوق وزارت کار دست پیدا کند و شغلی پر درآمد را داشته باشد.

پس اگر شما نیز به دنبال یک شغل پر درآمد و همچنین فنی می گردید و دوست دارید این حرفه را یاد بگیرید به راحتی می توانید در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی ما شرکت کرده و پس از اتمام دوره و با گرفتن مدرک فنی و حرفه ای وارد بازار کار پر رونقی شوید.

آموزشگاه عصر شایستگان تعمیرات کولر گازی

آموزشگاه ما همه ی مباحث مربوط به تعمیرات کولر گازی را در کلاس های حضوری و مجازی به طور کامل در اختیار شما کارآموزان قرار می دهد. همچنین ما در آموزشگاه شما را به طور کامل با ابزار و وسایل مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی آشنا می کنیم و در پایان دوره ی آموزش تعمیرات کولر گازی به شما یک مدرک فنی و حرفه ای تعلق می گیرد.

بهترین آموزشگاه تعمیر کولر گازی و اسپیلت

اسپیلت در واقع کولر گازی و اسپیلت تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند خب شاید سوال پیش بیاد که یعنی چه؟ یعنی اینکه اسپیلت همان کولر گازی است که از سیستم مشابهی به کالور های گازی برای خنک کردن استفاده می کند و تفاوتی به صورت جدی در نحوه ی عملیات آن ها دیده نمی شود. اگر بخواهیم دلیل نام گذاری کولر های گازی را بگوییم، اگر به یاد داشته باشید کولر های آبی به این دلیل به کولر های آبی مشهور هستند که برای خنک کردن از آب استفاده می کنند، دقیقا یکی از دلایلی که کولر های گازی این نام را دارند هم همین است که در کولر های گازی برای عملکردشان از گاز فشورده استفاده می شود در واقع اسپیلت نام لاتین کولر های گازی می باشد ( در لاتین به کولر های گازی اسپیلت گفته می شود ).

زمانی که ما بحثی درباره ی تعمیرات کولر گازی می کنیم به طور کلی منظور تعمیر اسپیلت نیز هست زیرا فرق چندانی بین کولر گازی و اسپیلت وجود ندارد.

اسپیلت ها سرما را به این گونه به وجود می آورند که ابتدا گاز را به مایع و سپس مایع را دوباره به گاز تبدیل می کنند و سرمای موجود در هوای دریافتی را (که توسط اپراتور صورت می گیرد را گرفته و آن را به محیط اتاق یا خانه یا… منتقل می کند. در اسپیلت ها به دلیل ترموستاتی که استفاده شده است در بیشتر مواقع عملیات خنک سازی را می توان به صورت اتوماتیک و بر روی درجه ای که می خواهیم تنظیم کرد که هر زمانی که سرمای کافی را اتاق بدست آورد (درجه ای که ما می خواهیم) کولر گازی به صورت اتوماتیک کار خود را متوقف کند.

ما در آموزشگاه عصر شایستگان به شما عیب یابی و تعمیر اسپلیت ها و انواع کولر گازی ها را در انواع مختلف چه کولر های گازی یک تکه و چه کولر های گازی دو تکه آموزش می دهیم.

شما با شرکت در دوره ی آموزش تعمیرات گولر گازی می توانید به طور کامل تعمیر کولر های گازی مختلف و تعمیر اسپیلت های مختلف را انجام دهید و مواردی مثل گاز گیری و سرویس را نیز برای این کولر ها و اسپیلت انجام دهید.

علاوه بر این موضوعات دوره ی تعمیرات کولر گازی و تعمیر اسپیلت آموزشگاه ما علاوه بر همه ی مزایایی که دارد به صورت کاملا عملی برگذار می شود تا شما به بهترین شکل ممکن این آموزشها را یاد بگیرید و بتوانید از آن ها استفاده کنید همچنین که این دوره کاملا عملی است دارای پشتیبانی نا محدود نیز می باشد که این موضوع به یادگیری هر چه بیشتر تعمیر اسپیلت و کولر گازی کمک می کند (دلیل اصلی اینکه ما دوره را به صورت عملی و با پشتیبانی نامحدود قرار دادیم این است که شما به بهترین شکل و به طور کاملا حرفه ای این آموزش ها را (آموزش تعمیرات کولر گازی و تعمیر اسپیلت) یاد بگیرید و بتوانید وارد بازار کار پر رونق این شغل شوید.

مدر این دوره، این موضوعات را به صورت مبتدی تا فوق حرفه ای آموزش داده می شود تا شما به صورت مرحله به مرحله و کامل سر فصل ها را آموزش ببینید و شما کارآموزان می توانید با شرکت در هر دو دوره هم نصب این دستگاه ها را به صورت کامل ، هم سرویس کردن و گازگیری آن ها و هم تعمیر را به صورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید و به یک حرفه ای در این حرفه تبدیل شوید.

مشکلات رایج کولر گازی

ما در دوره ی آموزش تعمیرات کولر گازی و تعمیر اسپیلت به شما همه ی ایرادات شایعی که در کولر های گازی وجود دارد را می گوییم و همچنین به شما نحوه ی رفع آن ها زا نیز آموزش می دهیم تا در حین مواجه با این مشکلات به راحتی بتوانید اقدام به رفع آن ها کنید و مشکل را از بین ببرید .

از این ایرادات می توانیم به تعویض فیلتر ها ، کاهش سرمایش کولر گازی ، مشکل کندانسور و موارد دیگر اشاره کنیم که ما ابتدا شما را با این ایرادات آشنا می کنیم سپس به شما آموزش می دهیم چطور اقدام به حل هر یک از این مشکل ها کنید تا ایراد کولر از بین برود و به طور صحیح عمل کند.

پس اگر بعد از خواندن این مطلب متوجه شدید که به یک شغل پر درآمد و همچنین فنی نیاز دارید می توانید به راحتی در دوره های مجازی و حضوری، آموزش تعمیرات کولر گازی و تعمیر اسپیلت آموزشگاه ما شرکت کنید و این حرفه را از مبتدی تا فوق حرفه ای یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید.